Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszaniec amstaffa zagryzł małego psa

Utworzony przez Goldi, 1 lutego 2010 r. o 20:57
Gość napisał:
Ale nie masz zamiaru przepraszać Żydów czy żydów?
Każdemu chociaż raz w życiu może przydarzyć się literówka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lotnik napisał:
... Wyjdzie taki mocher z pieskiem i pies sra pod drzwiami wejściowymi do bloku
Jeśli pod twoimi drzwiami to OK ! Nie mam nic na poprzek !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mohair napisał:
Jeśli pod twoimi drzwiami to OK ! Nie mam nic na poprzek !
Ja to bym nasrał pod Twoimi drzwiami, chamie jeden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja to bym nasrał pod Twoimi drzwiami, chamie jeden.
W swoje majtki ze strachu kurduplu jak byś mnie zobaczyl takiego dużego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mohair napisał:
W swoje majtki ze strachu kurduplu jak byś mnie zobaczyl takiego dużego ?
Nie wykluczam tej możliwości co nie zmienia faktu, że jesteś chamem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie wykluczam tej możliwości co nie zmienia faktu, że jesteś chamem.
A wiesz że jakoś specjalnie sie tym nie przejmuje ? Powiem wiecej : dobrze mi z tym ! Tylko tego małego kurdupla mi troche żal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mohair napisał:
A wiesz że jakoś specjalnie sie tym nie przejmuje ? Powiem wiecej : dobrze mi z tym ! Tylko tego małego kurdupla mi troche żal...
Którego? Gebbelsa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mohair napisał:
A wiesz że jakoś specjalnie sie tym nie przejmuje ? Powiem wiecej : dobrze mi z tym ! Tylko tego małego kurdupla mi troche żal...
Miałeś dzisiaj do mnie przyjść i mieliśmy wypróbować nową pozycję znowu baraszkujesz z tym zbyszkiem ;/ a mowiles ze lubisz czuc mojego olbrzyma w swojej kiszce ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdradzony napisał:
Miałeś dzisiaj do mnie przyjść i mieliśmy wypróbować nową pozycję znowu baraszkujesz z tym zbyszkiem ;/ a mowiles ze lubisz czuc mojego olbrzyma w swojej kiszce ;/
Kto miał Goebbels? Nazi fanklub sobie zakładacie? Nienawidzę homofobów i antysemitów, szczególnie tych z Podlasia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kto miał Goebbels? Nazi fanklub sobie zakładacie? Nienawidzę homofobów i antysemitów, szczególnie tych z Podlasia.
Oni Ciebie też nie darzą sympatią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
Oni Ciebie też nie darzą sympatią
I bardzo dobrze bo na samą myśl, że jakiś antysemita, albo homofob by myłaś ciepło o mnie niedobrze mi się robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I bardzo dobrze bo na samą myśl, że jakiś antysemita, albo homofob by myłaś ciepło o mnie niedobrze mi się robi.
Niedobrze to jest z Twoją pisownią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
Niedobrze to jest z Twoją pisownią
Homo to zboczenie gdyby to było zgodne z przykazaniami , czy nawet naturą to pedały by się rozmnażały. Ciekawe dlaczego jak się mówi o homofobii to i od razu o antysemityzmie , może ktoś ma jakąś teorię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mohair2 napisał:
Homo to zboczenie gdyby to było zgodne z przykazaniami , czy nawet naturą to pedały by się rozmnażały. Ciekawe dlaczego jak się mówi o homofobii to i od razu o antysemityzmie , może ktoś ma jakąś teorię.
Jestem przeciwko semityzmowi , jedna rasa ludzka rasa. Czarne jest piękne no może trochę piękniejsze niż orangutan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga moja poprzedniczko,otóz jestes w dosc sporym bledzie,wlasciciele amstaffów i pitbuli i prosze nie mylic ras,bo sa to 2 odmienne,nie koniecznie musza byc "dresami,blacharami" badz osobomi,ktorzy swoja pozycje spoleczna podwyzszaja poprzez posiadanie w.w rasy psa.Owszem,dosc czesto da sie zauwyc,ze wlasciclem psa sa takie osoby,ale nie mozna generalizowac.Wszystko zalezy od odpowiedzialnosci wlasciela psa w.w rasy jak i rowniez kazdego innego,w tym rowniez malego kundelka pozronie "niegroznego".W tym przypadku,z tego co mozna wyczytac i jeszli jest to prawda,mandatem karnym ukarana zostac powinna zarowno wlascicelka mieszansca w typie amstaffa jak i psa ktory nie przezyl.Tak jak ktos napisal,bardzo czesto osoby wyprowadzajace psy ,nawet te najmniejsze ale rowniez i te postawne,zyja w jakims totalnym zaslepieniu.Maly niby nie grozny--ale prowokuje,podbiega i "klapie pyskiem" w wiekszosci przypadkow zadko ktory pies pozostawi tego typu atak bez odzewu.Dlatego apeluje: ludzie ODPOWIEDZIALNOSC!!! - to nie jest wina psa ze atakuje,lecz tylko wasza,a jesli juz pies ma problemy z akceptacja innych nie dopuszczajcie do spiec miedzy psami.Sam jestem wlascielem amstaffa,absolutnie nie uwazam sie za "dresiarza" ale to co spotyka mnie spacerujac z psem -- przechodzi ludzkie pojecie,zamiast wyjsc na spacer ,zrelaksowac sie i chwile powdychac powietrze,trzeba nagminnie ogladac sie i kontrolowac sytuacje,czy przyapdkiem zaden czy to wiekszy czy mniejszy pies nie nadbiega z rozdziawiona paszcza,prowokujacych i wysluchiwanie komentarzy wlasciceli ktorzy maja wszytsko w du*** do momentu kiedy ich pupil nie ucierpi,a wtedy amstaff morderca,amstaff atakuje,Paranoja!!!!!!!Jak najbardziej karac,mocno karac wlsacicieli nieodpowiedzialnych,przypominam,to nie pies jest winny,to wina wlascieli,wychowania i nieodpowiedzialnej socjalizacji.!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak najważniejsze to nie kłapać mordą bo się samemu jest później winnym. To także dotyczy ciebie Fric żebyś później nie miał problemów to nie kłap głupio i nie prowokuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agresywne psy są tak samo niebezpieczne jak broń, nie powinny być dla każdego a tej bezczelnej babie to bym w morde nakopała od razu, tępe babsko, nawet nie rozumie jakie zagrożenie stwarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cing napisał:
agresywne psy są tak samo niebezpieczne jak broń, nie powinny być dla każdego a tej bezczelnej babie to bym w morde nakopała od razu, tępe babsko, nawet nie rozumie jakie zagrożenie stwarza
Agresywny to jesteś ty bo z miejsca chcesz kogoś nakopać, co w dzieciństwie nikt cię nie przytulił ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siuśmajtek napisał:
Czy Pani mucha jest ograniczona umysłowo? MIESZANIEC kobieto!
na jedno wychodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siuśmajtek napisał:
Czy Pani mucha jest ograniczona umysłowo? MIESZANIEC kobieto!
na jedno wychodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...